Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Za nami II Memoriał im. Andrzeja Rachlewskiego

W weekend odbył się II Memoriał im. Andrzeja Rachalewskiego, strażaka, piłkarza ale przede wszystkim wielkiego społecznika, którego nigdy nie trzeba było prosić o pomoc dwa razy.  Memoriał rozpoczął się meczem piłki nożnej pomiędzy drużynami OSP Charzyno i PSP Kołobrzeg. Tym razem gospodarze postanowili być bardziej gościnni i po wyrównanej walce na boisku musieli uznać wyższość drużyny Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu.

Po meczu otwarcia rozegrany został turniej piłki nożnej w którym udział wzięli strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu, OSP w Drzonowie, OSP w Siemyślu i OSP w Gorawinie, klasyfikacja prezentowała się następująco:
- OSP Drzonowo,
- PSP Kołobrzeg,
- OSP Gorawino ,
- OSP Siemyśl.

Całej imprezie towarzyszyło wiele występów artystycznych, atrakcji i zabaw dla dzieci, a także wiele stoisk gastronomicznych.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama