Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nóż był argumentem dla 43-letniego mieszkańca Kędrzyna. Gdy żona nie pozwoliła mu iść po alkohol do sklepu, dźgnął ją nożem. Kobieta przeżyła.


Policjanci, którzy przyjechali na interwencję w gminie Siemyśl, uratowali kobiecie życie. Kto wie, co jeszcze wymyśliłby jej kompletnie pijany mąż, któremu brakowało alkoholu do dalszej zaprawy. Funkcjonariusze znali tę rodzinę bo interweniowali w niej już wiele razy. Przeciwko mężczyźnie toczyło się kilka postępowań, bo znęcał się nad rodziną. Najprawdopodobniej do domu już nie wróci. Prokurator chce postawić mu zarzut zabójstwa, za co grozi o 8 do 25 lat więzienia lub dożywocie.

Kobieta z ranami ciętymi szyi trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna na razie trzeźwieje. Po przedstawieniu mu zarzutów, sąd pewnie przychyli się do wniosku prokuratury o jego tymczasowy areszt.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama