Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

dołkowski kołobrzeg

Znamy wyniki lokalnego referendum w gminie Siemyśl. Grupa referendalna zebrała podpisy za odwołaniem wójta Marka Dołkowskiego, a Państwowa Komisja Wyborcza na dziś wyznaczyła głosowanie (przeczytaj). O godz. 21.00 zamknięto lokale wyborcze w dwóch komisjach wyborczych. Jak powiedziała naszemu portalowi Halina Wawrzyniak, przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej, do urn poszły 362 osoby. - Oddano 359 ważnych głosów. Za odwołaniem wójta zagłosowały 323 osoby, na "nie" oddano 36 głosów. Referendum jest nieważne. 21 października 2018 roku udział w wyborach na urząd wójta wzięły 1323 osoby, a 3/5 tego wyniku stanowi liczba 794. Tyle osób musiałoby zagłosować, aby wynik referendum był wiążący - mówi Halina Wawrzyniak.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama