Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

kiermasz charytatywny charzyno osp

Dziś w Charzynie odbył się "Kiermasz Ciast" zorganizowany przez OSP Charzyno oraz Radę Sołecką, na rzecz odbudowy parafialnej stolarni, która spłonęła w dniu 10 marca. Najróżniejsze wypieki i ich ilość jaka pojawiła się na stole zdecydowanie przerosła oczekiwania organizatorów akcji. Jak informuje na swoim profilu OSP Charzyno, później było jeszcze bardziej zaskakująco.  -  Niesamowita frekwencja osób, które zjawiły się na kiermaszu by wesprzeć zbiórkę oraz tempo w jakim znikały ciasta.
W kulminacyjnym momencie niektórzy oczekiwali w kolejce 45 minut (dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość), jednak ze względu na obostrzenia musieliśmy zastosować się do obowiązujących norm. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy upiekli wspaniałe ciasta i przekazali je na nasz kiermasz oraz wszystkim, którzy przybyli do nas by wesprzeć zbiórkę.
Łącznie zebrano 9,060zł oraz 10 Koron Duńskich.

Bardzo się cieszymy, że akcja się udała, i mimo pandemii i ciężkich czasów udaje znaleźć czas i chęci aby pomóc.

foto OSP Charzyno

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama