Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

dołkowski kołobrzeg

Członek Zarządu województwa zachodniopomorskiego Anna Bańkowska, podpisała umowy z przedstawicielami OSP w Charzynie, Siemyślu i Korzystnie, w ramach Grantów Strażackich 2020. OSP w Charzynie otrzymała dofinansowanie w kwocie 9900 zł na modernizację budynku OSP, w Siemyślu  kwota 9940 zł – na remont remizy, w Korzystnie 9200 zł na modernizację budynku OSP. Ponadto, w ramach konkursu Urzędu Marszałkowskiego, Granty Sołeckie 2020, w gminie Siemyśl zostały zrealizowane następujące działania: w Trzyniku zbudowano boisko sportowe włącznie z garażem blaszany – koszt zadania to 11 811 zł, w Świeciu Kołobrzeskim stworzono miejsce wypoczynku i rekreacji dla mieszkańców, zakup altany i krzewów - koszt 10 599 zl, w GOK-u w Siemyślu wyremontowano i doposażono zaplecze kuchenne na kwotę 11 758 zł.

dołkowski kołobrzeg

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama