Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

pożar charzyno

W jednym z domów zapaliła się sadza. Strażacy przy pomocy drabiny dostali się do komina i przystąpili do działań gaśniczych. Jednocześnie strażacy z OSP Charzyno przypominają: "Najskuteczniejszym sposobem powiadamiania strażaków jest telefon pod numer 998, dyspozytor po przyjęciu zgłoszenia zdalnie uruchamia syrenę alarmową w danej miejscowości oraz strażacy ochotnicy zostają powiadomieni telefonicznie (wszystko to trwa dosłownie chwile od zgłoszenia). Pisze o tym ponieważ dziś chwile przed włączeniem syreny przez dyspozytora z Kołobrzegu ktoś za pomocą przycisku na remizie uruchomił syrenę, jeden nierówny sygnał, przez co strażacy nie wiedzieli czy pędzić na alarm czy ktoś użył syreny w celu "zabawy”. Mimo szczerych intencji warto zapamiętać na przyszłość".

pożar charzyno

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama