Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

babcia kołobrzeg

W sali wiejskiej w Byszewie w towarzystwie rodziny, bliskich oraz zaproszonych gości świętowała Łucja Kowalewska, która obchodziła swoje setne urodziny. W ten wyjątkowy dzień jubilatkę odwiedzili wicestarosta Jacek Kuś oraz wiceprzewodniczący Rady Powiatu Antoni Szarmach, którzy w imieniu starosty Tomasza Tamborskiego, Zarządu Powiatu oraz radnych powiatowych wręczyli na jej ręce list gratulacyjny oraz drobny upominek urodzinowy. Życzenia złożył również wójt gminy Marek Dołkowski oraz przewodniczący Rady Gminy Siemyśl Janusz Tasak. Był również przedstawiciel KRUS, wręczając jubilatce upominek w postaci wyższej emerytury. Spotkanie upłynęło w miłej, rodzinnej atmosferze i było okazją do poznania bogatego życiorysu pani Łucji. Dostojna jubilatka cieszy się znakomitą kondycją, pogodą ducha i ogromnym wsparciem rodziny. Pomimo sędziwego wieku jest promienna i otwarta na towarzystwo. Oprawę muzyczną zapewnił kołobrzeski chór "Kombatant".

Pani Łucja urodziła się w Toruniu, a w Byszewie w gminie Siemyśl mieszka od 1940 roku. Stulatka urodziła 2 dzieci, doczekała się 6 wnucząt i 8 prawnucząt. Jubilatce życzymy nieustającej pogody ducha, dużo zdrowia, życzliwości ze strony najbliższych oraz spełnienia osobistych pragnień.

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama