Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

wielkanoc charzyno

W sobotę, w sali wiejskiej w Charzynie odbyło się coroczne spotkanie wielkanocne „Wielkanoc z Tradycją 2019 - Kiermasz". Od 16 lat w sobotę przed Niedzielą Palmową panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Charzynie organizują spotkanie wielkanocne z udziałem mieszkańców gminy Siemyśl i powiatu kołobrzeskiego. W tegorocznym kiermaszu można było wziąć udział w warsztatach decoupage, robienia kwiatów z bibuły oraz pisanek z bursztynami. Na stoiskach nie zabrakło wyrobów rękodzielniczych, produktów regionalnych, ozdób świątecznych, palm i pisanek. Kiermasz był również okazją do wręczenia Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Charzynie drobnych upominków ufundowanych przez Zarząd Powiatu w Kołobrzegu za zaangażowanie i wieloletnią organizację imprezy wielkanocnej. Upominki wręczył Mirosław Tessikowski Członek Zarządu Powiatu w Kołobrzegu.

wielkanoc charzyno
wielkanoc charzyno
wielkanoc charzyno

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama