Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

prąd charzyno

Silny i porywisty wiatr daje się we znaki w miejscowościach Powiatu Kołobrzeskiego, a jego prędkość wzrasta. Powalone drzewo w Charzynie przewróciło się na linię energetyczną, zrywając przewody. Straż Pożarną zawiadomił jeden z mieszkańców, który wskazywał, że iskry spadały po gałęziach na ziemię. Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli teren i czekali na przyjazd Pogotowia Energetycznego. Po odłączeniu prądu, drzewo ścięto, a powstały ogień ugaszono.

Jednocześnie wszystko wskazuje na to, że sytuacja w naszym regionie będzie się pogarszać. Meteorolodzy zapowiadają we wtorek wiatr wiejący z prędkością 100 km/h.

Fot. MK, OSP Charzyno

prąd charzyno
prąd charzyno
prąd charzyno
prąd charzyno
prąd charzyno

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama