Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

most niemierze

Trwa przebudowa mostu na rzece Błotnica w miejscowości Niemierze w ciągu drogi powiatowej nr 3317Z wraz z odcinkami dojazdowymi. Umowa podpisana została 13 sierpnia 2018 roku. Całe zadanie polegać ma na przebudowie istniejącego mostu na rzece Błotnica oraz wykonaniu przebudowy odcinków najazdowych. W ramach zadania wykonany zostanie odcinek chodnika oraz przebudowana zostanie pętla autobusowa. Łącznie inwestycja będzie obejmować odcinek ok. 800 metrów drogi powiatowej Niemierze - Ząbrowo. Powiat Kołobrzeski na to zadanie przeznaczył kwotę 1 500 000 złotych oraz pozyskał dofinansowanie ze środków rezerwy subwencji ogólnej w kwocie 1 747 300 zł.

W chwili obecnej przebudowywana jest lewa strona mostu. Prowadzone są także roboty pod obiektem związane ze wzmacnianiem przyczółków. Ponadto została położona warstwa wiążąca i wyrównawcza na lewej stronie drogi. Prowadzone są także roboty brukarskie – wykonywanie chodnika oraz trwają prace związane z odtworzeniem rowów.

most niemierze

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama