Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

szkolna charzyno

W sali wiejskiej w Charzynie została podpisana umowa na przebudowę ulicy Szkolnej w Charzynie - droga powiatowa nr 3317Z. W ramach zadania ma powstać nowa nawierzchnia bitumiczna na długości 550 mb o szerokości 6 m, chodnik z kostki brukowej, nowe nawierzchnie zjazdów, kanalizacja deszczowa i oznakowania pionowe oraz poziome. Inwestycja ma się zakończyć do 30 listopada 2018 roku. Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego S.A. z Torunia.

Koszt przebudowy to 1 516 179,38 złotych.
700 000 złotych - pochodzi z Nadleśnictwa Gościno
414 800 złotych - Rezerwa subwencji Ogólnej Budżetu Państwa
251 379,38 złotych - wkład Powiatu Kołobrzeskiego
150 000 złotych - Gmina Siemyśl.

W podpisaniu umowy uczestniczyli: starosta Tomasz Tamborski, wicestarosta Helena Rudzis-Gruchała, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Paweł Adamczak, wójt gminy Siemyśl Marek Dołkowski, sołtys Charzyna Dorota Wasylów, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Magdalena Dąbrówka oraz przedstawiciele wykonawcy.

szkolna charzyno

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama