Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zalało szkołę w Charzynie

Powracamy do tematu zalanej szkoły w Charzynie. Przypomnijmy, podczas sierpniowego nagłego deszczu nawalnego, remontowany budynek szkoły został poważnie zniszcozny. Jak mówi wójt gminy, Marek Dołkowski, dobiega końca szacowanie kosztów remontu, ale wiadomo, że wyniesie on około 300 tysięcy złotych. Gmina, samodzielnie nie podoła pracom. Warto podkreślić, że gmina Siemyśl jest najbiedniejszą gminą powiatu kołobrzeskiego. Pomoc gminie zaoferowali samorządowcy: starosta kołobrzeski, starosta koszaliński, wójt gminy Kołobrzeg, prezydent Kołobrzegu, burmistrz Gościna. - Tu deklarację muszą jeszcze wyrazić rady gmin i powiatów - zaznacza Dołkowski. Pomoc zaoferował wojewoda zachodniopomorski, a rozważa ją także Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego. - Otrzymałem też czek w wysokości 5 tysięcy euro podczas 10-lecia firmy MotoTech - cieszy się Marek Dołkowski i dziękuje za wszelką okazaną pomoc. Na razie nie wiadomo, kiedy dzieci będą mogły rozpocząć naukę w szkole. Wiadomo, że po remoncie, zwiekszy się komfort nauki w odnowionych pomieszczeniach.

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama