Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dołkowski do weryfikacji?Komisarz wyborczy w Koszalinie odrzucił wniosek grupy referendalnej o zarządzenie referendum w gminie Siemyśl o odwołanie z zajmowanego stanowiska Marka Dołkowskiego.


W Siemyślu i okolicy zebrano ponad 300 podpisów. To wystarczało, aby zwrócić się do komisarza w sprawie podjęcia inicjatywy referendalnej. Jak powiedziała naszemu portalowi Elżbieta Radomska, dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Koszalinie, komisarz nie uznał części podpisów. Zakwestionowano czytelność złożonych danych, co uniemożliwiło ich weryfikację. Poza tym, nie było jasne informacji o zamiarze referendalnym, co mogło wprowadzać w błąd. Powyższe oznacza, że przynajmniej na razie, referendum w Siemyślu nie będzie,

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama