Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wyjeżdżał z lasu - doszło do zderzeniaPrzy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 162 do Gościna i drogi powiatowej do Charzyna doszło do zderzenia forda i citroena.


Mężczyzna podróżujący citroenem jechał od strony Gościna. Tymczasem kierowca forda wyjeżdżał z lasu. Niestety, nie zauważył jadącego główną drogą citroena, który uderzył go w tył. W wyniku zderzenia, ford wpadł do rowu. Pomocy rannym udzielili ratownicy Pogotowia Ratunkowego. Strażacy zabezpieczyli pojazdy i postawili forda na koła. Na drodze 162 były utrudnienia w ruchu.

Wyjeżdżał z lasu - doszło do zderzenia
Wyjeżdżał z lasu - doszło do zderzenia
Wyjeżdżał z lasu - doszło do zderzenia

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama