Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jerzy Wolski zwycięzcą w gminie Kołobrzeg

Do końca trwało liczenie głosów i oczekiwanie na wyniki w gminie Kołobrzeg. O poparcie mieszkańców zabiegało dwóch kandydatów: Bartosz Góral i Jerzy Wolski. Z nieoficjalnych informacji wynika, że wybory wygrał Jerzy Wolski, z poparciem na poziomie niemal 53%. Różnica pomiędzy kandydatami wynosiła 150 głosów (Góral 1448 : Wolski 1598). Udało nam się porozmawiać z nowym wójtem gminy Kołobrzeg. Jak mówi Jerzy Wolski, oczekiwanie na decyzję mieszkańców trwało do końca i dziękuje za poparcie udzielone mu w drugiej turze wyborów. Niestety, w gminie odczuwalna była niższa frekwencja, która wpływała na swoistą niepewność. Dziś werdykt jest znany. Szersza rozmowa na temat przyszłości gminy Kołobrzeg już jutro.

Fot. archiwum

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama