Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

6 października 2022    |    Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz
6 października 2022    
    Imieniny: Mirella, Marek, Sergiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

orkiestra kołobrzeg

Z okazji zakończenia sezonu letniego 17 września br. gmina Kołobrzeg zorganizowała w Dźwirzynie koncert Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki pod dyrekcją Jakuba Chrenowicza, do udziału w którym została zaproszona kołobrzeżanka - Weronika Włodarczyk. Pierwotnie przewidywano, że będzie to koncert open air, jednak pogoda zmusiła organizatorów do skorzystania z gościnności Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie. Weronika Włodarczyk jest studentką II roku studiów I st. na Wydziale Wokalnym Akademii Sztuki w Szczecinie w klasie śpiewu solowego dr hab. Sylwii Burnickiej-Kalischewskiej, prof. AS. Podczas koncertu Weronika znakomicie zaśpiewała znaną pieśń miłosną Giuseppe Giordaniego "Caro mio ben" z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Koszalińskiej. Publiczność bardzo serdecznie przyjęła debiutantkę, nagradzając jej występ gromkimi brawami.

Fot. Krzysztof Włodarczyk

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama