Broken Clouds

2 lipca 2022
    Imieniny: Jagoda, Urban, Otton

sezon żeglarski dźwirzyno

W sobotę w Dźwirzynie, na Centrum Sportów Wodnych, odbyło się otwarcie sezonu żeglarskiego.

Na początek dokonano uroczystego podniesienia flagi. Następnie przemówienia wygłosili komandor klubu UKŻ Błękitni, Mariusz Górnisiewicz oraz Wójt Gminy Kołobrzeg, Włodzimierz Popiołek, który oficjalnie otworzył sezon żeglarski.

Po krótkiej uroczystości żeglarze mogli ruszyć na wodę po raz pierwszy w tym roku. Wiatr nie zawiódł, dobre warunki na wodzie pozwoliły żeglarzom cieszyć się nowym sezonem.