Overcast Clouds

5°C

Kołobrzeg

26 listopada 2022    |    Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
26 listopada 2022    
    Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

gmina kołobrzeg konkurs święta


Boże Narodzenie to cudowny czas. Dosłownie. Cudowna jest tajemnica narodzin Bożej Dzieciny, cudowne jest odrodzenie naszej wiary i nadziei, cudowne jest wspólne kolędowanie, pichcenie potraw, powroty do domu, cudowna jest bliskość ukochanych osób. Nic więc dziwnego, że celebrujemy te cudowne chwile i szczodrze przyozdabiamy swoim sercem.

Niezwykłej mocy nadają tym chwilom nie tylko potrawy i emocje, ale również przecudne ozdoby, dekoracje i wyjątkowe symbole. Tym cenniejsze gdy przygotowujemy je sami. Czy to wykonane przez małe dłonie naszych pociech czy wprawne ręce babci lub dziadka, które z ogromną starannością i doświadczeniem wplatają w nie najcieplejsze wspomnienia wielu, wielu cudownych świąt Bożego Narodzenia.

Łańcuchy, bombki, aniołki, śnieżynki, stroiki... Wszystkie piękne i nadające atmosferze świąt magii.
Podzielmy się tą magią, zainspirujmy wzajemnie, sprawmy sobie radość. Gorąco zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i seniorów do tradycyjnego bożonarodzeniowego konkursu z nagrodami.

Dzieci i młodzież mogą zgłosić do konkursu własnoręcznie wykonaną ozdobę świąteczną, a seniorzy stroik. Prace prosimy sfotografować same oraz wraz z autorem oraz przesłać zdjęcia do dnia 15 grudnia na adres:  promocja@gmina.kolobrzeg.pl

Regulamin i załączniki do pobrania na stronie gminy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama