Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

janicka kołobrzeg

Wójt gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek powołał swojego nowego zastępcę. Została nim Katarzyna Janicka-Golonka, dotychczasowy pracownik Urzędu Gminy Kołobrzeg odpowiedzialny za inwestycje. Już od pewnego czasu wójt szukał zastępcy, ale jak mówił, chce postawić na kogoś bezpośrednio z urzędu. I wybrał. Jak mówi naszemu portalowi, gmina stawia na inwestycje, co więcej, liczy na fachowość swojej zastępczyni w zakresie zagadnień prawnych. Zastępy wójta podlegają sprawy inwestycji, promocji, a także Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Katarzyna Janicka-Golonka, zanim trafiła do Urzędu Gminy, pracowała między innymi w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu. Była tam kierownikiem działu centrum kongresowego.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama