Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

przeciąganie liny dźwirzyno

Mistrzostwa Polski w Przeciąganiu Liny na plaży w Dźwirzynie były jedną z imprez przygotowujących zawodników kadry polski występujących w poszczególnych zespołach do Mistrzostw Świata w RPA. W tym celu zaproszono doświadczoną ekipę z litewskiej Kłajpedy. Pojedynki były toczone w dwóch kategoriach mężczyźni oraz mixt (panie i panowie). W pierwszej do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn, w drugiej 6. Drużyny mogły składać się z pięciu lub sześciu osób, ale mieszcząc się w limicie wagowym. W obu kategoriach zwycięstwo odnieśli goście z Litwy przed warszawskim klubem KIME, tylko najniższe stopnie podium były inne. W mikście brązowe medale zdobyła drużyna Morote Głowaczewo, w pojedynku panów drużyna Pepsport. W przeciąganiu liny sprawdzała się m.in. drużyna z Dźwirzyna, ekipa pod nazwą Niepodległa czy złożona z turystów z Łodzi – Łodziaki.

Organizatorem wydarzenia w Dźwirzynie była Gmina Kołobrzeg, Polski Związek Przeciągania Liny oraz klub Morote Głowaczewo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama