Light rain

14°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

przeciąganie liny dźwirzyno

Mistrzostwa Polski w Przeciąganiu Liny na plaży w Dźwirzynie były jedną z imprez przygotowujących zawodników kadry polski występujących w poszczególnych zespołach do Mistrzostw Świata w RPA. W tym celu zaproszono doświadczoną ekipę z litewskiej Kłajpedy. Pojedynki były toczone w dwóch kategoriach mężczyźni oraz mixt (panie i panowie). W pierwszej do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn, w drugiej 6. Drużyny mogły składać się z pięciu lub sześciu osób, ale mieszcząc się w limicie wagowym. W obu kategoriach zwycięstwo odnieśli goście z Litwy przed warszawskim klubem KIME, tylko najniższe stopnie podium były inne. W mikście brązowe medale zdobyła drużyna Morote Głowaczewo, w pojedynku panów drużyna Pepsport. W przeciąganiu liny sprawdzała się m.in. drużyna z Dźwirzyna, ekipa pod nazwą Niepodległa czy złożona z turystów z Łodzi – Łodziaki.

Organizatorem wydarzenia w Dźwirzynie była Gmina Kołobrzeg, Polski Związek Przeciągania Liny oraz klub Morote Głowaczewo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama