Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gmina kupi Zajazd Kasztelański?Powstały w okresie PRL Zajazd Kasztelański w Budzistowie jest przeznaczony na sprzedaż. Ofertą zainteresował się wójt gminy Kołobrzeg, Włodzimierz Popiołek.


Gmina nadal ma zamiar inwestować w historię Budzistowa, związaną z dawnym Kołobrzegiem i dzieje sprzed 1000 lat. Najbliżej Parsęty znajduje się właśnie Zajazd Kasztelański, obiekt z historią, ale również z pokojami, kuchnia i przestronną salą bankietową. I choć zajazd świetność promocyjną i techniczną ma już za sobą, wymaga inwestycji, to jednak wraz ze wzrostem znaczenia inwestycyjnego Budzistowa, może być miejscem nie tylko atrakcyjnym, ale również przyciągającym turystów. O tym, czy inwestować w budynek, zdecyduje Rada Gminy. Radni obejrzeli zajazd, a swoje uwagi mają zgłosić wkrótce.

Gmina kupi Zajazd Kasztelański?
Gmina kupi Zajazd Kasztelański?
Gmina kupi Zajazd Kasztelański?

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama