Overcast Clouds

20°C

Kołobrzeg

19 maja 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Będzie zlecenie dla Komisji RewizyjnejTomasz Szafrański chce, aby Komisja Rewizyjna Rady Gminy Kołobrzeg sprawdziła działanie wójta Włodzimierza Popiołka przy przejmowaniu dróg na prywatnych nieruchomościach w miejscowości Niekanin.


Drogi zostały przejęte, a za tym idą koszty ich utrzymania. Jak mówi radny Tomasz Szafrański, korzyści gminy stoją pod znakiem zapytania, natomiast skorzystali na tym właściciele nieruchomości i Miejskie Wodociągi i Kanalizacja. Stąd idea, aby sprawę zbadała Komisja Rewizyjna.

Podczas ostatniej sesji, dyskutowano również nad przygotowaniem Gminy Kołobrzeg do sezonu letniego. Omawiano kwestie bezpieczeństwa, porządku, a także promocji i organizacji imprez. Zdaniem wójta Włodzimierza Popiołka, gmina do sezonu jest przygotowana i będzie on na podobnym poziomie, jak rok temu. Według władz gminy, powiat kołobrzeski może spodziewać się nawet 450 tysięcy turystów przez cały sezon.

Będzie zlecenie dla Komisji Rewizyjnej
Będzie zlecenie dla Komisji Rewizyjnej

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama