Scattered Clouds

22°C

Kołobrzeg

14 sierpnia 2022    |    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
14 sierpnia 2022    
    Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Tragedia w Budzistowie - nie żyje dzieckoZ naszych informacji wynika, że w Budzistowie zginęło 5-letnie dziecko. Obecnie trwają czynności prokuratorskie.


Po południu, małżeństwo z województwa małopolskiego przybyło do Budzistowa. Zatrzymało się na jednej z posesji. Wszystko wskazuje na to, że chcieli odpocząć po podróży. Na posesji bawiło się ich dziecko. W okolicy był oczko wodne, które okazało się pułapką dla malucha.

Ciało 5-latka znalazł 12-latek. Zawiadomił dorosłych, a ci poinformowali policję. Na miejscu, lekarz stwierdził zgon malca. Rodzice są w szoku. Pracujący na miejscu prokurator wstępnie wykluczył udział osób. Sprawę wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama