Overcast Clouds

24°C

Kołobrzeg

18 sierpnia 2022    |    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
18 sierpnia 2022    
    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek, Szkoła w Dźwirzynie oraz wszystkie sołectwa mają zaszczyt zaprosić Państwa na tradycyjny, doroczny Kiermasz Wielkanocny „Świat Pisanek Kolorowych”, który odbędzie się 19 marca (w sobotę), o godz. 14.00 w hali GOSTiR w Dźwirzynie.


Zapewniają jednocześnie, że będzie to wyjątkowe święto tradycji, barw, potraw, rękodzieła i rodziny. Przykładają do tego wszelkich starań. W programie znalazły się stoiska z rękodziełem wielkanocnym, zajęcia dla dzieci, występy artystyczne, zagródki z żywymi króliczkami i oczywiście konkursy – na najpiękniejsze stoisko oraz indywidualne: na najpyszniejszy wypiek świąteczny oraz najpiękniejszą własnoręcznie zrobioną  palmę. Wszystkie palmy będą natomiast przedmiotem licytacji charytatywnej. Już dziś zachęcamy Państwa gorąco do zaplanowania tego wyjątkowego zakupu, który jednocześnie okaże się darem Waszego serca potrzebującym. We wszystkich konkursach, na uczestników będą czekały wspaniałe nagrody. Z do uczestnictwa! Szczegółowe regulaminy znajdą Państwo na stronie www.gmina.kolobrzeg.pl. Kiermasz będzie też doskonałą okazją do zaczerpnięcia świątecznej inspiracji i skosztowania pysznego żurku z białą kiełbaską od najlepszych kucharzy z dźwirzyńskiej Mesy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama