Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nowa atrakcja w Dygowie [wideo]

W piątek na Placu Pokoleń w Dygowie odbyło się uruchomienie pierwszej fontanny, inaugurując tym samym sezon plenerowych atrakcji w gminie Dygowo. To istotne wydarzenie było także pierwszym oficjalnym akcentem od momentu otwarcia terenu rekreacyjnego, który spontanicznie został nazwany Placem Pokoleń. Wieczór otwarcia przyciągnął liczne grono mieszkańców, którzy z zainteresowaniem wyczekiwali tego momentu.

Barwny występ mistrza ognia poprzedził główne wydarzenie, doskonale podgrzewając atmosferę oczekiwania na uruchomienie wodnej atrakcji. Jego widowiskowe pokazy idealnie współgrały z efektownym rozświetleniem, stanowiącym preludium do spektakularnego wystąpienia strumienia wody.

Foto/wideo Marek Kawęcki

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama