Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Defibrylator trafił do OSP w Czerninie

Ochotnicza Straż Pożarna w Czerninie może się teraz pochwalić nowym sprzętem medycznym - defibrylatorem. To ważne urządzenie zostało zakupione dzięki hojności darczyńców, którzy wsparli akcję. Dary te, obejmujące kwoty od symbolicznej złotówki do imponujących 4000 złotych, umożliwiły zakup niezwykle przydatnego sprzętu medycznego. Inicjatorem tej akcji był Bartosz Szpytko, który zainicjował zbiórkę środków na platformie Zrzutka.pl. Można śmiało powiedzieć, że była to inicjatywa oddolna, oparta na szczytnym celu poprawy bezpieczeństwa oraz możliwości udzielania pomocy medycznej.

Dzięki zebranym funduszom udało się nabyć defibrylator AED Philips FRx wraz z dedykowanym futerałem PELI. Urządzenie to teraz stanie się istotną częścią wyposażenia jednostki i będzie przechowywane w torbie ratowniczej R1. Druhowie z Czernina serdecznie podziękowali Bartoszowi za jego zaangażowanie w tę szczytną sprawę, doceniając jego wysiłek w poprawie bezpieczeństwa.

foto Marek Kawęcki

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama