Few Clouds

21 maja 2024
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Kiermasz świąteczny i Mikołajki w Dygowie

Ośrodek kultury w Dygowie zorganizował Mikołajki połączone z kiermaszem świątecznym. Na Placu Wolności rozstawione zostały stoiska , które oferowały dekoracje , choinki i przysmaki świąteczne. Zabawę mikołajkową dla dzieci prowadzili animatorzy. Tradycyjnie rozdanie paczek poprzedziło wspólne odliczanie do włączenia światełek. Paczki otrzymały wszystkie dzieci obecne podczas zabawy.

Stoiska na kiermaszu wystawili:
Parafialny Zespół Caritas
Rada Rodziców SP Czernin, Dygowo i Wrzosowo
Klub Seniora Sercem Młodzi w Dygowie
DPS Piotrowice
Sołectwo Dygowo
Sołectwo Włościbórz
Gromada Zuchowa TUPOT STU STÓP
OSP Wrzosowo

Organizator Serdeczne Dziękuje OSP Dygowo za pomoc w organizacji wydarzenia.

info gminadygowo.pl