Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Setne urodziny pani Antoniny

Dziś odbyła się wyjątkowa uroczystość. Panią Antoninę Kropielnicką z Dygowa odwiedził wójt gminy - Grzegorz Starczyk. Złożył solenizantce życzenia zdrowia i wytrwałości. 100 lat w końcu zobowiązuje. A gdy do tego dochodzi radość z życia, rodzina, to czego więcej potrzeba? Była także ekipa strażaków, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Dygowie, a także przedstawiciele  Placówki Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kołobrzegu, bo od dziś uposażenie pani Antoniny wzrośnie.

Antonina Kropielnicka urodziła się 16 listopada 1923 roku na Kresach Wschodnich. Wychowała trójkę dzieci. Doczekała się dziesięciorga wnucząt ,osiemnaściorga prawnucząt i dziewięciorga praprawnucząt. W  Dygowie zamieszkała w 1946 roku i żyje tam do dziś. Przez wiele lat była członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Dygowie.

Fot. Marek Kawecki, www.gminadygowo.plreklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama