Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zapewne kradzioną Yamahą o wartości ok. 15 tys. zł poruszał się 41-letni mieszkaniec gminy Dygowo, którego zatrzymał patrol Straży Granicznej.


Pojazd nie posiadał tablicy rejestracyjnej ani numeru identyfikacyjnego VIN, co wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy z kołobrzeskiej Placówki Straży Granicznej, że może pochodzić z kradzieży. Dodatkowo, kierowca nie miał dowodu rejestracyjnego oraz polisy ubezpieczeniowej. Z uwagi na to, że numer VIN Yamahy prawdopodobnie został usunięty oraz brak możliwości identyfikacji pojazdu, został on zabezpieczony przez strażników na terenie placówki. Za prowadzenie pojazdu pomimo braku dopuszczenia do ruchu kierowcę ukarano 500-złotowym mandatem i wręczono wezwanie do stawiennictwa na komendzie Policji.

Tekst i fot. SG

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama