Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

OSP Dygowo otrzymała średni wóz bojowy

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Dygowie została doposażona w drugi wóz bojowy zwolniony z zasobów Państwowej Straży Pożarnej. W pełni funkcjonalny pojazd uzyska gotowość bojową po uzbrojeniu w sprzęt ratowniczy i nastąpi to już w następnym tygodniu.

W Dygowie miało miejsce oficjalne przekazanie pojazdu jednostce OSP Dygowo w obecności posła Czesława Hoca, komendanta powiatowego PSP st. bryg. Krzysztofa Makowskiego i wójta Gminy Dygowo ,Grzegorza Starczyka. Podziękowania w imieniu jednostki za otrzymany wóz złożył prezes OSP Dygowo i zarządu gminnego dh Marcin Tekiel.

Przed przekazaniem wozu strażackiego goście zwiedzili teren budowy nowej remizy i Placu pokoleń przy ulicy Kołobrzeskiej.

gminadygowo.pl

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama