Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Premier Morawiecki z wizytą w Dygowie

Premier Mateusz Morawiecki, pojawił się dziś w naszym regionie. W powiecie kołobrzeskim odwiedził Dygowo, gdzie zwiedził budynek Gminnego Ośrodka Kultury. Obiekt powstał ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Gmina Dygowo otrzymała bezzwrotne środki w kwocie 8,5 mln złotych. Całość inwestycji pochłonęła ponad 10 mln zł.

Premiera Mateusza Morawieckiego , któremu towarzyszył wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki i wicewojewoda Tomasz Wójcik, przywitał wójt gminy Grzegorz Starczyk , dyrektor  ośrodka kultury Katarzyna Iwanejko oraz poseł Czesław Hoc. Premier przywitał się ze wszystkimi pracownikami, a następnie zwiedził obiekt zatrzymując się chwilę na tarasie widokowym. Na płycie boiska sportowego odbył się briefing prasowy z udziałem Mateusza Morawieckiego i Grzegorza Starczyka.

Na koniec krótkiej, niespełna 40-minutowej wizyty, premier otrzymał kwiaty od grupy mieszkańców Dygowa. Zrobił też pamiątkowe selfie i udał się do Sianowa, gdzie zaplanowane było wieczorne spotkanie z mieszkańcami.

Fot. Marek Kawęcki, Gminadygowo.plreklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama