Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dziś po południu 34-letni mieszkaniec Dygowa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo we Wrzosowie. Ranna dziewczyna trafiła do szpitala.


Troje młodych ludzi jechało we Wrzosowie główną ulicą, gdy w pewnym momencie kierowca nie zapanował na autem marki Renault Laguna i uderzył w drzewo. Auto odbiło się, i obróciło o 180 stopni dachując. Dwie osoby wyleciały przez szybę. 19-latkowi, mieszkańcowi Wrzosowa, nic się nie stało. Odmówił przewiezienia do szpitala i po wydychaniu 1,5 promila poszedł do domu. 38-letnia mieszkanka Wrzosowa trafiła do szpitala, wstępnie z obrażeniami głowy i urazem kręgosłupa.

Kierowca, 34-letni mieszkanie Dygowa, miał 2 promile w wydychanym powietrzu. W przeszłości jechał już po spożyciu alkoholu, a sąd zabrał mu prawo jazdy i zakazał prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna pomimo to wsiadł za kierownicę, a wcześniej spożywał z kolegami alkohol. Tym razem nie załapała go policja, ale drzewo. Na ratunek przybyli strażacy z Dygowa i Kołobrzegu. Fakt, że skończyło się tylko na obrażeniach pasażerki, można określić mianem cudu. Ten fakt 34-latek będzie mógł rozważać zza krat - został aresztowany.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama