Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ruszyła budowa remizy OSP i terenu rekreacyjnego w Dygowie

Pierwsza łopata, a w zasadzie pierwsza łyżka koparki wybrała ziemię z wykopu na placu budowy nowej remizy Ochotniczej Straży Pożarnej i terenu rekreacyjnego w Dygowie. Konsorcjum firm budowlanych rozpoczęło realizację zadania z pierwszym roboczym dniem nowego roku. Prowadzone są roboty ziemne mające na celu wybranie warstwy ziemi i przygotowanie terenu pod wytyczenia geodezyjne fundamentów.

Przypomnijmy : 20 grudnia podpisana została w Urzędzie Gminy Dygowo umowa na budowę centrum rekreacyjnego - tzw. Placu Pokoleń wraz z remizą OSP w Dygowie. Konsorcjum firm- Usługi Remontowo -Budowlane Sebastian Iwicki z Bardów i Firma Transportowo- Handlowa Karolina Szymeta z Kołobrzegu, które wygrało przetarg ma 370 dni na realizację jak dotąd najdroższej inwestycji gminnej. Inwestycja to dwa zadania:

Zadanie I – „Budowa remizy strażackiej wraz z niezbędną infrastrukturą” – za kwotę 7.500.000,00 zł

Zadanie II - „Budowa publicznego terenu sportu i rekreacji” – za kwotę 2 800 000,00 zł brutto

Łącznie to kwota 10 300 000,00 złotych brutto!

Projekt dofinansowany jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych w kwocie 7.830.000,00 zł.

Projekt architektoniczno-budowlany wykonała pracownia AMANDES.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama