Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ulica Główna w Dygowie gotowa

Dziś odbyły się końcowe odbiory, długo wyczekiwanej przez mieszkańców powiatu inwestycji, przebudowy ulicy Głównej w Dygowie. Na miejscu oprócz wykonawców obecni byli: starosta Tomasz Tamborski, wicestarosta Jacek Kuś oraz wójt gminy Dygowo Grzegorz Starczyk. - Zadanie zostało zrealizowane zgodnie z umową. Inwestycja obejmowała: wykonanie nawierzchni wraz ze zjazdami i wejściami do posesji, budowę chodnika, drogi rowerowej, kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego, oznakowanie pionowe i poziome oraz renowację zieleni pasa drogowego. W sumie przebudowany został odcinek o długości ponad 0,6 km. Dziękuję wójtowi za wspólną realizację inwestycji - mówi starosta Tamborski.

Źródła finansowania zadania: środki własne, dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg  oraz dotacja z Gminy Dygowo
Łączna wartość inwestycji wyniosła: 6.166.228,37 zł
Dofinansowanie z Polskiego Ładu – 3.750.000,00 zł
Środki własne powiatu – 1.203.114,19 zł
Dotacja z Gminy Dygowo – 1.213.114,18 zł

Wykonawca: STRABAG Sp. z o.o. Grupa Koszalin

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama