Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

We wtorek wieczorem w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu doszło do zderzenia dwóch samochodów Toyoty Corolla i Fiata Ducato.


W pierwszym pojeździe podróżowały 4 osoby, natomiast w drugim mężczyzna - obywatel Danii z dwoma psami. Kierowca i pasażerowie Toyoty wyszli z samochodu o własnych siłach. Natomiast kierowca Fiata był uwięziony w uszkodzonym pojeździe. Na miejsce zdarzenia jako pierwszy przybył zastęp OSP Dygowo. Działania straży pożarnej polegały na udzielaniu poszkodowanym osobom z Toyoty kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz wykonaniu dostępu do poszkodowanego kierowcy Fiata przy pomocy zestawu hydraulicznego) ewakuacji z pojazdu, umieszczeniu na desce ortopedycznej i przekazaniu ratownikom. 5 osób zostało przewiezionych do szpitala.

Tekst i fot. Straż Pożarna Kołobrzeg

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama