Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pieniądze dla sołectw i wsparcie dla UKS "Grot" Dygowo

W Urzędzie Gminy Dygowo zostały podpisane kolejne granty sołeckie oraz dofinansowanie dla UKS "Grot" Dygowo. Tym razem są to dwie umowy dotacji – granty sołeckie, w kwocie 15.000 złotych, dla sołectw: Bardy i Miechęcino, które zgłosiły budowę siłowni zewnętrznych. Natomiast Uczniowski Klub Sportowy „GROT” Dygowo, reprezentowany przez prezesa Zarządu Władysława Zalewskiego, otrzyma dofinansowanie w wysokości 40.000 złotych na budowę placu zabaw we Wrzosowie, w pobliżu kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej. W podpisaniu umów uczestniczyli: członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Stanisław Wziątek, wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś, wójt gminy Dygowo Grzegorz Straczyk, sołtys Bardów Anna Andrzejewska, sołtys Miechęcina Łukasz Puton oraz prezes UKS "Grot" Dygowo Władysław Zalewski.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama