Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W wyniku zderzenia pojazdów na drodze Kołobrzeg- Karlino, Ford Focus i autobus z Jędrzejowa wypadły z drogi. Ranna została 1 osoba.


Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Czernin. Autobus uderzył w bok forda. Na miejscu zdarzenia pojawiły się dwa zespoły pogotowia. W autobusie znajdowali się pasażerowie, u których lekarze z karetek pogotowia nie stwierdzili żadnych obrażeń. W samochodzie była osoba poszkodowana, której stan nie stwarzał bezpośredniego zagrożenia dla życia. Ratownicy podejrzewali u pasażera uraz odcinka szyjnego kręgosłupa. Został on przetransportowany do szpitala. Pozostałe 25 osób uczestniczących w wypadku ewakuowano do autobusu zastępczego, podstawionego przez Urząd Gminy w Dygowie. Sprawę wyjaśnia policja.

Fot. Straż Pożarna Kołobrzeg

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama