Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Środa była tragicznym dniem na drogach naszego powiatu. Wczoraj odnotowaliśmy jeszcze jedno zdarzenie, na szczęście bez ofiar. W drzewo wjechał kierowca fiata.
Na drodze z Ustronia do Dygowa, w okolicy miejscowości Kukinia, doszło do kolizji samochodu dostawczego Fiat z przydrożnym drzewem. Nawierzchnia w tym miejscu był śliska nie tylko wskutek padającego deszczu, ale też z powodu plamy oleju lub podobnej substancji. Na długości około 100 metrów przy feralnym zakręcie na którym doszło do kolizji, utrzymywała się cienka warstwa śliskiego płynu, powodującego zagrożenie. Płyn mógł pochodzić zarówno z rozbitego samochodu (rozszczelniony układ chłodzący), jak również mógł zostać rozlany wcześniej i przyczynić się do powstania poślizgu skutkującego kolizją. Straż pożarna z Ustronia Morskiego zabezpieczyła miejsce zdarzenia przed kolejnymi niespodziankami.

W czwartek, od rana na drogach powiatu kołobrzeskiego pada deszcz i wieje silny wiatr. Około godziny 9 miał miejsce wypadek na drodze Kołobrzeg-Karlino na wysokości Czernina. Będziemy te zdarzenia opisywali na naszym portalu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama