Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Akcja krwiodawstwa w Dygowie

Kolejny raz na Placu Wolności w Dygowie zaparkował autobus  Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie. Z inicjatywy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dygowie przeprowadzona została akcja oddawania krwi. Tradycyjnie wsparcia udzieliła Gmina Dygowo , która udostępniła teren i zaplecze sanitarne.

Krew-najcenniejszy lek, oddało 21 osób.

Akcji krwiodawca towarzyszyła inicjatywa pozyskania w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej najmłodszych miłośników straży pożarnej. Chętnych nie brakowało. Wydarzenie odbyło się podczas wyjątkowo chłodnej aury ,na którą strażacy znaleźli sposób: ognisko w metalowym stelażu, gorąca grochówka , kawa ,herbata i najważniejsze -dobry humor!

gminadygowo.pl

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama