Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

piknik charytatywny dygowo pustary pomoc

Na pikniku charytatywnym w Pustarach, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie 21-letniej Kingi - młodej mamy, lokalna społeczność pokazała, że solidaryzuje się z rodziną. Mieszkańcy Pustar, gminy Dygowo , wiele osób z poza gminy , organizacje oraz  firmy chętnie odpowiedziały na apel pomocy. Mimo niesprzyjającej aury pogodowej nie zabrakło hojnych ludzi o dobrym sercu. Obecność tylu osób była otuchą dla rodziny Kingi, pokazała ,że w obliczu cierpienia nie są sami.

Pieniądze są bardzo ważne, bo dają możliwość leczenia Kingi. W czasie pikniku zebrano łącznie 20 817 złotych. W tej kwocie 6 340 złotych uzyskano z aukcji przedmiotów przekazanych  przez darczyńców.

Ludzka solidarność i dar sera przyniosły efekty na lepsze jutro dla Kingi.

info gminadsygowo.pl

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama