Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Przed 21 w niedzielny wieczór służby zostały zaalarmowane o wypadku drogowym na drodze między miejscowościami Skoczów - Mierzyn. Jak udało nam się ustalić kierujący VW z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Na zdarzenie wysłano sporo służb ratunkowych pierwsi ochotnicy z Wrzosowa i Dygowa rozpoczęli wycinanie pasażera, który został zakleszczony i rozpoczęto reanimację. Po chwili na miejscu byli też strażacy z Karlina, Białogardu (z racji granic powiatu)  i Kołobrzegu oraz zespół ratownictwa medycznego i policja. Pomimo kilkunastominutowej reanimacji w wyniku rozległych obrażeń pasażer zmarł. Kierujący według naszych nieoficjalnych informacji był nietrzeźwy, jego ratownicy zabrali do szpitala.

Na miejsce jedzie prokurator.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama