Few Clouds

16 sierpnia 2022    |    Imieniny: Nora, Joachim, Roch
16 sierpnia 2022
    Imieniny: Nora, Joachim, Roch

dachowanie kombajn dygowo gaskowo straz pozarna

W Gąskowie podczas prac żniwnych na pochyłości terenu kombajn przewrócił się na dach. Szczęśliwie operatorowi maszyny nic się nie stało. Do zdarzenia wezwane zostały zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Kołobrzegu oraz jednostki OSP z Dygowa , Czernina i Wrzosowa. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie maszyny rolniczej oraz terenu na wypadek zapłonu wyciekającego paliwa. Przy użyciu sprzętu z samochodu ratownictwa chemicznego wypompowano bezpiecznie olej napędowy ze zbiornika kombajnu.

foto Marek Kawęcki gminadygowo.pl