Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na drodze wojewódzkiej nr 163, po godzinie 16:00  na wysokości miejscowości Miechęcino,osobowa KIA na prostym odcinku wypadła z drogi. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, podczas manewru wyprzedzania samochodu dostawczego. Zanim skosił przydrożny znak i zatrzymał się kilkanaście metrów od krawędzi jezdni w polu , otarł się  w lewym bokiem o Skodę ,która również chciał wyprzedzić dostawczaka. Na szczęscie nikomu nic się nie stało.  Wszyscy kierowcy byli trzeźwi, a policja kolizję zakończyła mandatowo.

Kierowca Kii doznał niegroźnej rany głowy. Przed przyjazdem zespołu ratownictwa medycznego został opatrzony przez ratowników przedmedycznych z OSP Dygowo.

W działaniach brały udział jednostki OSP Dygowo, OSP Wrzosowo, JRG PSP Kołobrzeg, ratownicy medyczni i policja.

foto Marek Kawęcki gminadygowo.pl

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama