Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

wypadek kołobrzeg

Trwa akcja ratunkowa w miejscowości Jazy. Po godzinie 16 doszło tam do zderzenia busa marki Mercedes Sprinter z lokalnym autobusem kursującym na trasie Kołobrzeg-Wrzosowo. Nie znamy szczegółów zdarzenia. Widać, że bus uderzył w tył autobusu. Szczegóły będzie wyjaśniać policja. Na miejscu trwa udzielanie pomocy poszkodowanym. Jechały one busem. W tym pojeździe znajdowało się 6 osób. 3 z nich są ranne, z czego 2 ciężko. Droga 163 Kołobrzeg-Białogard w miejscowości Jazy jest zablokowana.
Policja w Dygowie kieruje ruchem na objazdy.

Aktualizacja: 3 osoby poszkodowane, zostały przewiezione do szpitala. Jak udało nam się wstępnie ustalić, autobus stał w miejscu, nie wiemy czy w wyniku awarii czy zatrzymał się aby wysadzić pasażerów. Kierowca Sprintera, zauważył autobus w ostatniej chwili i do wyboru miał albo uderzyć w autobus, albo zjechać na przeciwległy pas i zderzyć się z nadjeżdżającą ciężarówką. Warunki drogowe są dziś wyjątkowo niekorzystne. Uważajcie na drogach.
W miejscowości Dygowo policja kieruje na objazdy.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama