Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

diamentowa dygowo

Siedem miesięcy trwała przebudowa ulicy Diamentowej w Dygowie. Dziś odbyła się skromna uroczystość otwarcia drogi. Wzięli w niej udział: wójt Grzegorz Starczyk, wicewojewoda Marek Subocz i Henryk Carewicz, radny Sejmiku Zachodniopomorskiego. Inwestycja jest warta niemal 1,9 mln zł.  Dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych to 859.299,50 zł, a dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych wyniosło 500.000 zł. - Byłoby niemożliwe do zrealizowania tak dużej i tak ważnej inwestycji dla mieszkańców naszej gminy, gdybyśmy nie otrzymali wsparcia z budżetu państwa. Chcę bardzo serdecznie podziękować panu wojewodzie, bo środki, które otrzymaliśmy na tę inwestycję, w znaczny sposób zdecydowany pomogły nam w jej realizacji - mówi wójt Grzegorz Starczyk.

Fot. Marek Kawęcki, Gminadygowo.pl

diamentowa dygowo

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama