Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

dygowo kołobrzeg

Padł rekordowy dobowy przyrost osób zakażonych na koronawirusa. To ciekawe zagadnienie, gdy premier Mateusz Morawiecki przekonywał Polaków, że koronawirus jest w odwrocie. Jak pokazuje życie, jest zupełnie inaczej niż mówi szef rządu, co więcej, właśnie pierwszy przypadek koronawirusa odnotowano w powiecie kołobrzeskim, a konkretnie w gminie Dygowo. W rozmowie z portalem "Gminadygowo.pl", wójt Grzegorz Starczyk zaprzeczył, aby koronawirusem był zarażony jeden z pracowników Urzędu Gminy Dygowo, gdyż takie informacje zaczęły się już pojawiać. Prawdą natomiast jest, że pozytywny wynik testu odnotowano u małżonka jednego z pracowników urzędu. Zgodnie z decyzją Sanepidu, osoba ta została poddana kwarantannie. - Podjąłem decyzję, że te osoby, które miały kontakt z tą osobą, mają wykonane badania - mówi wójt Starczyk. Urząd Gminy Dygowo jest zamknięty dla interesantów. Pozostałe osoby postępują zgodnie z wytycznymi Sanepidu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama