Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

bmw kołobrzeg

W niedzielę po godzinie 21.00 policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Skoczów. W rozmowie ze świadkami funkcjonariusze ustalili, że w przydrożne drzewo uderzył samochód a kierujący i pasażer uciekli. Policjanci w rejonie zdarzenia drogowego zatrzymali 52 letniego mężczyznę który przyznał się do kierowania samochodem. Jak twierdził jechał zawieść syna do kolegi. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu z wynikiem 1,5 promila w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że zatrzymany nie powinien kierować gdyż ma aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu przedstawiono mu zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Odpowie również za złamanie zakazu i spowodowanie kolizji.

Policja przypomina również o ograniczeniach spowodowanych koronawirusem. Wycieczki w stanie nietrzeźwości samochodem do kolegi nie są tzw. niezbędna potrzebą bytową. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat. Policjanci apelują o pozostanie w domach , ograniczenie przemieszczania się bez ważnych powodów.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama