Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

wośp czernin

W Szkole Podstawowej w Czerninie odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy . Sztab ,  z nauczycielem wychowania fizycznego – Łukaszem Jagłą na czele, zagrał  już po raz dziewiąty i można powiedzieć, ze jest reprezentacją całej gminy Dygowo w tym dziele.Głównym punktem finału była tradycyjnie aukcja przedmiotów podarowanych przez sponsorów. Prowadzący licytację , dyrektorka szkoły w Czerninie  Jadwiga Puton i wójt Grzegorz Starczyk , jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Skutecznie zachęcali do podbijania stawki tak ,że aukcja zakończyła się rekordowo. Zebrano 16 147, 30 złotych i 52 euro! Duży udział w tym rekordzie ma sołectwo z Dygowo, które przekazało kwotę 4000 złotych zebraną w czasie balu sylwestrowego. Również Stowarzyszenie „Senior” z Piotrowic dorzuciło do puszki aukcyjnej ponad pięćset złotych , które uzyskało z tegorocznej sprzedaży dekoracji świątecznych na jarmarku bożonarodzeniowym w Dygowie. Ostateczna kwota uzbierana w Czerninie to 34 0327,04 zł.!

Fot. Marek Kawęcki
www.gminadygowo.plreklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama