Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

pożar gąskowo

W nocy wybuchł pożar w gospodarstwie w Gąskowie. Przybyli na miejsce strażacy natychmiast przystąpili do akcji gaśniczej, ale mieli problem z niskim ciśnieniem wody w hydrantach w Gąskowie. Trzeba było ją dowozić z z sieci hydrantowej w Dygowie. Ogień szybko się rozprzestrzeniał. Strażacy skutecznie obronili budynek mieszkalny, ale stodoła spłonęła doszczętnie. W wyniku pożaru spłonął ciągnik rolniczy i inny sprzęt rolniczy oraz wyposażenie. W akcji gaśniczej brali udział strażacy ochotnicy z Dygowa, Wrzosowa, Czernina, Stojkowa, Ustronia Morskiego i strażacy z JRG w Kołobrzegu.

Fot. www.gminadygowo.pl

pożar gąskowo
pożar gąskowo
pożar gąskowo

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama