Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Czerninie po raz pierwszy został zorganizowany Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowano wiele atrakcji dla mieszkańców.


Impreza trwała od godziny 12 do 15 w siedzibie sztabu w Szkole Podstawowej im. Orła Białego. Wspomniany sztab przy pomocy 20 wolontariuszy zbierał dzielnie pieniądze na rzecz fundacji Jurka Owsiaka. Pozostałe osoby, nauczyciele i pracownicy szkoły przygotowali dla osób zamieszkałych w samym Czerninie jak i okolicy wiele atrakcji, m.in. ciepły poczęstunek, ognisko, kącik kawowy, karaoke, licytacje, malowanie twarzy, pokaz siły, rzut jakiem do celu, a przy pomocy Straży Gminnej, Straży Pożarnej oraz Straży Granicznej, jeszcze wiele innych atrakcji. Mieszkańcy Czernina i okolic stanęli na wysokości zadania potwierdzając to swoją obecnością. Wynik zbiórki do końca nie jest jeszcze znany gdyż liczenie pieniędzy trwa. Do tej pory przeliczono pieniądze na łączną kwotę 1185zł ...

Łukasz Jagła 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama